top of page
Пошук

Всесвітній день протидії булінгу

2 жовтня відзначається Всесвітній день запобігання булінгу. Це день, коли люди, навчальні заклади та громади об'єднуються, щоб підвищити обізнаність про згубний вплив булінгу та пропагувати доброту, прийняття та інклюзію.

До Всесвітнього дня протидії булінгу у 1 класі проведена бесіда "Що таке булінг та які його причини». Діти переглянули мультфільм про булінг; обговорили різні випадки булінгу; навели свої приклади, де вони бачили або стикалися із булінгом. Зробили висновок, що булінг - це погано, не можна нікого ображати і до кого треба звертатися, коли тебе ображають.

Другокласники говорили про сутність поняття «булінг», причини та форми його прояву, з’ясували шляхи виходу зі складної ситуації.

У 3 класі до «Всесвітнього дня протидії булінгу» відбулася виховна година «Булінг. Причини, наслідки та шляхи боротьби з насильством». Діти розібрали, що таке «Булінг», види булінгу, основні механізми розвитку булінгу, а також розглянули, що саме впливає на агресивну поведінку дітей.

Учні 4 класу під час виховної години «Що таке булінг» переглягули мультфілм про поводження дітей. Обговорили ситуації конфлікту і їх вирішення.

У 6 класі пройшла інформаційна хвилинка "Стоп булінг". В ході якої, діти ознайомились з поняттям булiнг, навчились розпізнавати маркери булінгу та дружні піддражнювання, розробили стратегію подолання булiнгу, називали джерела допомоги жертвам цькування та обговорили які дії виконувати при булінгу.

Семикласникам під час бесіди «Булінг:способи розпізнавання та захист» було запропоновано виконати інтерактивну вправу "Що ми знаємо про булінг?". (https://wordwall.net/uk/resource/61364195). Здобувачі освіти пригадали ознаки булінгу, розглянули його види; обговорили як розпізнати кібербулінг та хто може стати його жертвою; які можуть бути наслідки булінгу; розглянули відповідальність за цькування.

У 8 класі пройшла інформаційна година на тему «Булінг.Ні». Здобувачі освіти переглянули презентаціяю, обговорили наслідки та покарання за нанесені пошкодження людині, які вплинуть на здоров'я.

Для учнів 9 класу проведено виховну годину «Стоп, булінг!» Учні розповіли про види булінгу, поділилися власним досвідом, відповили на питання тесту, долучилися до рольової гри.

Десятикласники під час бесіди "Стоп! Булінг" поглибили розуміння сутності морально-етичних понять, а саме: «повага до прав інших», «взаєморозуміння», «взаємодопомога»; через інтерактивну гру розвивали уміння критично ставитися до себе та інших, аргументовано висловлювати свої думку, міркувати, сприймати аргументи інших, всебічно аналізувати ситуації щодо булінгу.



Comments


bottom of page